TRANSMISJA KONCERTU NOSPR ONLINE.

Tradycyjnie na początku Nowego Roku, w NOSPRodbędzie się Poranek noworoczny.
To historyczny moment w działalności orkiestry – NOSPR dołączy do grona najlepszych zespołów, których koncerty melomani mogą oglądać na żywo w internecie. Poranek transmitowany będzie online za pośrednictwem oficjalnego kanału NOSPRna YouTube! 
Streaming dostępny będzie na stronie internetowej NOSPR oraz stronie Programu 2 Polskiego Radia 8 stycznia 2017 r. o godz. 12.00.
Publiczność będzie miała okazję wysłuchać znanych i lubianych utworów znakomitych twórców wiedeńskich. Tym razem w programie koncertu znajdą się uwertury, arie i duety z operetek Franza Lehára i Imre Kálmána – wielkich kompozytorów operetki wiedeńskiej węgierskiego pochodzenia.
W tym roku gośćmi orkiestry będą sopranistka Karina Skrzeszewska, tenor Adam Sobierajski i baryton Stanisław Kuflyuk. Za pulpitem dyrygenckim stanie lubiany przez melomanów José Maria Florêncio.
 
Koncert rozpocznie się 8 stycznia 2017 o godz. 12.00 w siedzibie NOSPR (Katowice, pl. W. Kilara 1) i na prośbę melomanów zostanie powtórzony o godz. 18.00. Transmisja online dotyczy tylko koncertu o godz. 12.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *